Informasjon om regionale mesterskap 2022

Årets norgesmesterskap arrangeres 19.-21 Mai hos Primulator i Oslo. Det vil bli holdt konkurranser i Barista Championship, Brewers Cup, Latte Art og Cup Tasters Championship. For å delta i Barista og Brewers må deltagerne være kvalifiserte gjennom regionale mesterskap.

Regionale mesterskap avholdes her:

Bergen

  • Barista: Barista 5. Mars. Berwers 6. Mars.
  • Sted: Kaffemisjonen
  • Påmelding og informasjon: Christian Nesset (c-nesset@online.no)
  • Facebook arrangement: HER

Trondheim

  • Brewers 12. Mars.
  • Sted: Slabberas kaffebar
  • Påmelding og informasjon: Silje Arnevik (silje@kaffi.online)
  • Facebook arrangement: HER

Bryne

  • Barista & Brewers: 24. April
  • Sted: Espressobaren AS (Kjøpesenteret M44)
  • Kontakt og påmelding: Norunn Gulaker (norunn@espressobaren.no)
  • Facebook: HER

Oppdal

  • Barista 24. April
  • Sted: Bakeriet SPRØ
  • Påmelding og informasjon: Jon Erik Schønheyder (post@spro.no)
  • Facebook arrangement: HER

Molde

  • Barista 28. Mars.
  • Sted: Den gode smak
  • Påmelding og informasjon: Nanna Kristine Jensen (nannapaadengodesmak@gmail.com)
  • Facebook arrangement: HER

Kristiansand

  • Barista 3. April
  • Sted: Lykke interiør og kaffebar
  • Påmelding og informasjon: Tobias Abrahamsen (tobias@scae.no)
  • Facebook arrangement: HER
  • Introduksjonskurs: 6. Mars.
  • Facebook arrangement: HER

Oslo

  • Brewers 19. April & Barista 20. April.
  • Sted: Solberg & Hansen
  • Påmelding og informasjon: Arne Tobias Hanserud (arne@sh.no)
  • Facebook arrangement: TBA

Hamar

  • Brewers 25. April
  • Sted: Hamar folkehøgskole
  • Påmelding og informasjon: Linn Byberg (linn@hedemarktoppen.no)
  • Facebook arrangement: TBA

Hvor mange kvalifiseres fra hvert sted?

  • 3 deltagere: 1 direkte kvalifisert.
  • 6 deltagere: 2 direkte kvalifiserte.
  • 9 deltagere: 3 direkte kvalifiserte.
  • 12 deltagere: 4 direkte kvalifiserte.