Informasjon & program NM 2022

NM 2022 i Barista Championship, Brewers Cup og Cup Tasters avholdes hos Primulator i Oslo 19.-21. Mai. Primulator er vår maskinsponsor, og har åpnet sine utstillingslokaler i Johan Scharffenbergs vei 95 på Skullerud.
Primulator:

  • Johan Scharffenbergs vei 95.
  • Nærmeste kollektive holdeplass heter Skullerud T og ligger 5 minutters gange fra Primulator.
    • T-bane linje 3 Mortensrud fra Jernbanetorget tar 25-30 minutter
    • Buss nr. 70 Skullerud fra Jernbanetorget tar ca. 26 minutter
  • Beregn ca. 20 minutter med bil fra Jernbanetorget til Primulator
  • Google Maps

Opptak legges ut her:

Konkurransetider finale Brewers Cup 21. Mai:

  1. Simen Andersen (10:00)
  2. Pia Evensen (11:00)
  3. Marius Sørseth Fuglestad (12:15)
  4. Diana Carolina Goicochea (13:15)
  5. Øystein T. Berntsen (14:30)
  6. Ole Kristian Bøen (15:30)

Konkurransetider finale Barista Championship 21 Mai:

  1. Magnhild Simonhjell (09:30)
  2. Guro Sabado Rødingen (10:30)
  3. Christian Nesset (11:45)
  4. Hanne Marie Urdal (12:45)
  5. Emma Jensen (14:00)
  6. Alexander Monsen (15:00)

Konkurransetider finale Cup Tasters Championship 21 Mai:

  1. (17:00)

Onsdag 18. Mai:

  • Dørene åpnes: Deltagere får adgang til bakrommet (15:00 – 16:00)

Torsdag 19. Mai:

  • Dørene åpnes: Dørene åpnes for deltagere og medhjelpere (08:00)
  • Obligatorisk: Møte for deltagere i Brewers Cup (08:15 – 08:40)
  • Obligatorisk: Møte for deltagere i Barista Championship (08:15 – 08:40)
  • Barista Championship: Øvettid (09:00 – 17:00)
  • Brewers Cup: Compulsory service (09:00 – 13.00)
  • Cup Tasters: Heat 1, 2 og 3 (12:00 – 14:00)
  • Brewers Cup: Open service (13:30 – 18:15)
  • Annonsering: Finalister Brewers Cup (19:30)

Fredag 20. Mai:

  • Barista Championship: Semifinale (09:00 – 17:00)
  • Cup Tasters: Innledende runder Heat 4, 5, 6. 7 og 8 (10:00 – 16:30)
  • Annonsering: Finalister Barista Championship (18:30)

Lørdag 21 Mai:

  • Barista Championship: Finale (08:00 – 15:15)
  • Brewers Cup: Finale (10:00 -15:45)
  • Cup Tasters: Finale (17:00 – 1730)
  • Godt å drikke & Foodtruck (17:30 →)
  • Premieutdeling: (18:00)
  • Dørene stenges: (23:00)