Resultatliste NM 2020

Brewers Cup 2020 (finale)

PLASSERINGNAVNFIRMACOMPULSORYOPENSAMMENLAGT
1Ole Kristian BøenKAFFA Butikk70,7574,58145,3
2Christian NessetKaffemisjonen69,7574,06143,8
3Adrian BergApril Athletes69,1774,11143,2
4Miriam JansenHedemarkstoppen74,3367,45141,7
5Beate Sofie MyksvollEspresso House69,8367,03136,8
6Diana Cerolina GoicocheaKaffebrenneriet68,2563,39131,6

Brewers Cup 2020 (semifinale)

PLASSERINGNAVNFIRMACOMPULSORYOPENSAMMENLAGT
1Ole Kristian BøenKAFFA Butikk70,7575,99146,7
2Miriam JansenHedemarkstoppen74,3371,41145,7
3Diana Carolina GoicocheaKaffebrenneriet68,2575,10143,3
4Adrian BergApril Athletes69,1774,17143,3
5Christian NessetKaffemisjonen69,7573,18142,9
6Beate Sofie MyksvollEspresso House69,8371,20141,0
7Erlend Wessel-BergSellanraa68,5071,61140,1
8Pia EvensenDromendar71,0069,01140,0
9Espen Stokkan SmithNordic Approach65,9273,80149,7
10Oda Caroline Hovde JohannesenHedemarkstoppen67,8368,91136,7
11Magnus Alban MehmetiSellanraa66,8369,43136,2
12Anton SödermanNeongrut65,5864,56130,1
13David Sekkelsten DaleHedemarkstoppen67,9256,43124,3
14Sara KandalHedemarkstoppen66,5857,08123,6

Barista Championship 2020 (finale)

PLASSERINGNAVNFIRMAPOENG
1Adrian bergApril Athletes506,5
2Christian NessetKaffemisjonen492
3Alexander MonsenNord brenneri463,5
4Helene MjøsStockfleths384,5
5Musikababa BhubesiKhaya Barista Bar337
6Hanne UrdalFabrikken Artisan Bakverk295,5

Barista Championship 2020 (semifinale)

PLASSERINGNAVNFIRMAPOENG
1Adrian BergApril Athletes457,5
2Christian NessetKaffemisjonen450
3Alexander MonsenNord brenneri409,5
4Helene MjøsStockfleths387
5Musikababa BhubesiKhaya Barista Bar314,5
6Hanne UrdalFabrikken Artisan Bakverk303.5
7Khawla Al SahliRacoon Coffee299
8Samule DragonDråpe Ålesund kaffehus263
9Hushtar NamanTiara249
10Monica SteenBar-e Kaffe185
11Erlend Wessel-BergTRUTRU

Latte Art 2020 (finale)

PLASSERINGNAVNFIRMAPOENG
1Anton SödermanNeoengrut241,0
2Alexander MonsenNord brenneri230,0
3Sylvia AnderssonStockfleths236,5
4Jenny SimenstadStockfleths176,5
5Mia CarlsenDromedar161,5

Cup Tasters 2020 (finale)

PLASSERINGNAVNFIRMA
1Ingrid AasKaffebrenneriet
2Diana GoicocheaJoh. Johannson kaffe
3Vilde Lützow-HolmKaffebrenneriet
4Hanne SørensenKaffebrenneriet

Fullstendig resultatliste Cup Tasters NM 2020: HER

Kvalifisert til Coffee Roasters 2020 (urangert)

NAVNFIRMA
Johan Helstrøm JørgensenJørgensen kaffebrenneri
Kristian HelgesenLangøra kaffebrenneri
Tor Sigve TaksdalAustrått Kaffebrenneri
Kjetil RussenesSognefjord Kaffebrenneri
Simo KristidhiSolberg & Hansen
Sverre Berg LutnæsMjøsen Kaffe
Share this...
Share on Facebook
Facebook