Resultater NM-2013

Resultater NM- Cup Tasting 2013:

1) Nikolai Aunebak
2) Camilla Bjørnum (Kaffebrenneriet)
3) Harald
4) Simo
5) Erik Kaisen (Kaffebrenneriet)
6) Audun
7) Magda Wysocka (Kaffebrenneriet)
8) Håkon
9) Coretta
10) Frida
11) Ingrid Johnsen
12) Alexander Hansen
13) Thea Sjølie (Kaffebrenneriet)
13) Gaute Schrøder
14) Rasmus
15) Greta G
16) Solveig
17 Gry Hoveland
18) Kjersti Lill Søgård
19) Edel Nedregård
20) Nils L’Plosnic (Kaffebrenneriet)
21)  ???
22)  Tim
23) Berit
24) Karoline Hagen
25) Gry Hovlandd
26) Tim Warny
27) Aurora Inreiten
28) Karoline Hagen (Kaffebrenneriet)
29) Marte
30) Marianne Gjeldnes
31)  Audun
32)  Lars Huse
33)  Kristian
34)  Kent Mykland
35)  Idar
36)  Roy
37)  Tore
38)  Martine
39)  Odd steinar
40)  Rune
41)  Tina Anholt (Kaffebrenneriet)
42)  Lise Utne
43)  Jesper Schøyen
44)  Vegard Fiskum

Resultater NM-Latte Art 2013
Finale:
1)  Simon Nilsson Alteblad 329,5 (Kaffebrenneriet)
2)  Marianne Gjeldnes, 303,5 (Dromedar)
3)  Greta B. Torrissen, 279,5 (Maschmanns matmarked)

Semifinale:
1)  Simon Nilsson Alteblad 343,5 (Kaffebrenneriet)
2)  Greta B. Torrissen 288 (Maschmanns Matmarked)
3)  Marianne Gjeldnes 274 (Dromedar)
4)  Rasmus  Helgebostad 251, 5 (Java/Mocca)
5)  Kent Myklevold 219,5 (Dromedar)
6)  Jesper Schøyen 183 (Kafferiet)
7)  Kenneth A. Tiller DSQ (Kaffekroken)

Best på smak:
1)  Greta B. Torrissen

Resultater NM-Coffee in Good Spirits 2013

1)   Madelene Johnsen 275,5 (Kaffebrenneriet)
2)  Idar Ellingsen 258 (Dromedar)
3)   Roy Davidson 247,5 (Dromedar)
4)   Kent Myklevold 231,5 (Dromedar)
5)   Monica Steen 220,5 (Dromedar)
6)   Jonas Brand 181,5 ( ? )

 

Resultater NM-Klassisk baristakunst 2013

Finale:
1)   Rasmus Helgebostad 522
2)   Rune Johannesen 495
3)   Rebekka Linn Storevik 426,5
4)   Lise Rømo 425,5
5)   Else Catherine Sørflaten 421,5
6)   Vegar Fiskum 409,6

Semifinale:
1)    Rebekka Linn Storevik 513
2)    Lise Rømo 469
3)    Rasmus Helgebostad 453
4)    Rune Johannesen 447
5)    Else Catherine Sørflaten 439
6)    Vegar Fiskum 423
7)    Audun Vik 422
8)    Tore Øverleir 420
9)    Kjersti-Lill Sørgård 409,5
10)   Mari Strømsbo Gjørv 403
11)   Gaute Flesvig Schrøder 374
12)   Martine Mohn 356
13)   Marianne Konstanse Gjeldnes 337
14)   Tobias Abrahamsen (DSQ)

Resultater NM-Brewers Cup 2013

Finale:
1)   Alexander Hansen 77.143
2)   Tore Øverleir 76.250
3)   Ingri M. Johnsen 72.917
4)   Rasmus Helgebostad 70.738
5)   Håkon Kinn 68.274
6)   Lars Kolstad Huse 63.750

1. servering:
1) Tore Øverleir 75.917
2) Audun Vik 73.167
3) Ingri M. Johnsen 71.667
4) Henrik Larsen 69.833
5) Tobias Abrahamsen 69.667
6) Håkon Kinn 68.417
6) Rasmus Helgebostad 68.417
7) Lars Kolstad Huse 68,333
8) Nathan Treasure 68.000
9) Vegar Fiskum 67.167
10) Alexander Hansen 66.000
11) Harad Johnsen Vøyle 64.333
12) Kaya Carretta 63.917
13) Odd Steinar Tøllefsen 63.583
15) Lise Rømo 63,083

2. servering
1) Håkon Kinn 79,220
2) Alexander Hansen 77,900
3) Rasmus Heggebosta 77,500
4) Tore Øverleir 74,760
5) Ingri M. Johnsen 73,330
6) Odd Steinar Tøllefsen 72,500
7) Kaya Carretta 69,230
8) Lars Kolstad 68,330
9) Lise Rømo 67,260
10) Harrald Johnsen Vøyle 65,360
11) Natan Treasure 64,820
12) Henrik Larsen 62,860
13) Vegar Fiskum 49,290
14) Tobias Abrahamsen 45,250
15) Audun Vik 42,620

 

Resultater  NM Coffee Roaster 2013
1)   Jan Ove Thorbjørnsen 351,50 (Svart Fløyel Stord)
2)   Audun Sørbotten 349,00 (Solberg & Hansen Oslo)
3)   Thore Andre Thorsen 348.00 (Torungen Fyr Arendal)
3)    Gunnar Lillevold 348,00 (JACU, Ålesund)

Share on Facebook8

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.