Øvinegstider

ØVETID

ONSDAG 23.04.2014

Nr Navn Navn Navn Tid
Katinka Hofsøy Tore Øverleir Marte Joensen 1-3 19:00-20:00
Marius Graff Rasmus Helgebostad Heine Fjeldberg 1-3 20:00-21:00

ØVETID

TORSDAG 24.04.2014

Nr Klassisk Klassisk Klassisk Tid
Zabi Nabizade Kurt Lysø Eero Taina 1-3 09-10
Rory Rosenberg Rune Johannesen Marianne Gjeldnes 1-3 10-11
Greta Bjørkli Liridon Bytyci Benjamin Norburg 1-3 11-12
Eero David Salas Jack Pegrum-Haram 1-3 12-13
Latte Art Latte Art Latte Art RYDD OPP
Lene Larsen Kenneth Tiller Marianne Gjeldnes 1-3 13:30-14:00
Greta Bjørkli Anton Söderman Julian Stolanowski 1-3 14:00-14:30
Camilla Knudsen Simon Alteblad Sindre Skjeggestad 1-3 14:30:15:00
Brewers Open Brewers Open Brewers Open RYDD OPP
Adrian Fjeldberg Tore Øverleir Trude S Løken 1-3 15:30-16:00
Marius Graff Ine H Knudsen Rasmus Helgebostad 1-3 16:00-16:30
Christian Nesset Kevin Ehburg Tobias Abrahamsen 1-3 16:30-17:00
Camilla Knudsen Lise Rømo Christian Grunnfoss 1-3 17:00-17:30

ØVETID

FREDAG 25.04.2014

Nr Brewers Open Brewers Open Brewers Open Tid
Håkon Kinn Rune Johannesen Kristian F Nikolaisen 1-3 09:00-09:30
Andrés Lopez Rune Ålstvedt Odd Steinar Tøllefsen 1-3 09:30-10:00
Arne Hanserud Kevin Jo Hansen Kristian W Aasgård 1-3 10:00-10:30
Brewers Comp Brewers Comp Brewers Comp RYDD OPP
Marius Graff Adrian Fjeldberg Tore Øverleir 1-6 11:00-11:30
Kevin Ehburg Christian Nesset Rasmus Helgebostad 1-6 11:00-11:30
Håkon Kinn Camilla Knudsen Tobias Abrahamsen 1-6 11:30-12:00
Andrés Lopez Rune Johannesen Kristian F Nikolaisen 1-6 11:30-12:00
Lise Rømo Runde Ålstvedt Christian Grunnfoss 1-6 12:00-12:30
Ina H Knudsen Kevin Jo Hansen Odd Steinar Tøllefsen 1-6 12:00-12:30
Trude S Løken Arne Hanserud Kristian W Aasgård 1-6 12:30-13:00
CIGS CIGS CIGS 1-3 RYDD OPP
Alf Kramer Roy Davidsen Idar Ellingsen 1-3 13:30-14:00
Monicaq Strøm Else C Sørflaten Madeleine S Johnsen 1-3 14:00-14:30
Carolin Azar Rikke Søegaard Muzikababa Myeza 1-3 14:30-15:00
Klassisk F Klassisk F Klassisk F RYDD OPP
1 2 3 1-3 15:30-16:30
4 5 6 1-3 16:30-17:30
Brewers F Brewers F Brewers F RYDD OPP
1 2 3 1-3 18:00-18:30
4 5 6 1-3 18:30-19:00
Latte Art F Latte Art F Latte Art F RYDD OPP
1 2 3 1-3 19:30-20:00